Õpilased 2017/2018

II klass

  1. Harald Aas
  2. Rasmus Hallop
  3. Leenu Säde Koppelmann
  4. Joonas Kõrtsini
  5. Martin Mäeots
  6. Liisu Noormets
  7. Cristella-Marie Põllu
  8. Anete Mirell Pärnapuu
  9. Marii Rebel
  10. Rasmus Roosmäe
  11. Arlet Rumm
  12. Mirjam Lee Vatter
  13. Rasmus Võsu

Klassijuhataja Eve Vaidla

——————————————-

III klass

  1. Karoliina Kirspuu
  2. Janete Kitsapea
  3. Kevin Meriküla
  4. Keitlin Nahkur
  5. Rasmus Nahkur
  6. Karl Oberschneider
  7. Ott Salu
  8. Irmel Uibo
  9. Hendrik Volbrück

Klassijuhataja Liivi Joasaare

——————————————

IV klass

  1. Gustav Aas
  2. Erki Hindpere
  3. Mari-Leen Isak
  4. Lisete Kirs
  5. Tõnis Koppelmann
  6. Tormi Laane
  7. Albert Lepasepp
  8. Getter Länts
  9. Kristiine Piirsalu
  10. Janari Štšerbina
  11. Renar Marius Veske
  12. Margit Volbrück

Klassijuhataja

———————————————

V klass

  1. Kerti Erg
  2. Karl Martin Hansar
  3. Sten Kivimäe
  4. Laura Milistver
  5. Ricki-Jan Tammsoo
  6. Keiti Tasane
  7. Kristjan-Jaak Väli

Klassijuhataja

———————————————

VI klass

  1. Lauri Karu
  2. Kristjan Georg Kessel
  3. Karmen Kirsipuu
  4. Roland Kitsapea
  5. Oliver Kuusma
  6. Angela Anete Mihkelson
  7. Kertu Niinemets
  8. Marten Piirsalu
  9. Keneth Püssi
  10. Kristjan Sild
  11. Anna-Kata Trigub
  12. Robert Vendt

Klassijuhataja Anu Pekkermann

———————————————

VII klass

  1. Erik Ilusmäe
  2. Tanel Jakovlev
  3. Joanna-Liisa Johhansson
  4. Karl Kevin Kook
  5. Sven Erik Kuusemäe
  6. Aapo Pajur
  7. Madis Polma
  8. Sissely Pärn
  9. Reti Lisett Rebel
  10. Cäthy Reinu
  11. Riko Tasane

Klassijuhataja Eva Orav

——————————————–

VIII klass

  1. Cristel-Anni Ant
  2. Maario Lukk
  3. Reelika Ojarand
  4. Sandra Štraih
  5. Carl Vallimaa

Klassijuhataja Aivar Arak

——————————————-

IX klass

  1. Andre Ainsar
  2. Kristo Koolma
  3. Robin Kressel
  4. Reinis Leht
  5. Indrek Lepasepp
  6. Connor Lilium
  7. Getry Lokk
  8. Janeliis Mägi
  9. Ragnar Reili
  10. Marko Valli

Klassijuhataja Aksella Piiliste